DefTech

Poskytujeme komplexné technologické riešenia


DefTech a.s., člen skupiny HMC Invest a.s., je celosvetovo pôsobiaca spoločnosť zameraná na poradenstvo, výskum, vývoj a obchodovanie v oblasti obranných technológií. Taktiež sa venuje vývoju a výrobe moderných obrnených vozidiel určených na špeciálne použitie, ale aj iných produktov obranného priemyslu. Inžinieri našej spoločnosti okrem výskumnej a vývojovej činnosti poskytujú klientom aj poradenské služby.
Počas rokov nášho pôsobenia sme úspešne dodali množstvo high-end riešení šitých na mieru.


Vybavenie

V našom sídle s rozlohou 1600 m2 pôsobí niekoľko výskumných a vývojových tímov spolupracujúcich s našimi klientami. Pri práci používame výlučne zariadenia s maximálnou úrovňou presnosti. Naše výskumné laboratóriá disponujú rozličnými prístrojmi, ktoré nám umožňujú rýchlu výrobu prototypov. Toto nám dovoľuje prejsť od nápadu k hotovému riešeniu za veľmi krátku dobu.

Skúsenosti

Od založenia spoločnosti DefTech naši inžinieri úspešne vyvinuli a dodali množstvo riešení šitých na mieru. Ich tisíce hodín skúseností spájali mechaniku, elektrotechniku a mnoho ďalších odborov v jeden celok. Medzi tieto riešenia patrili nielen vzdušné a pozemné bezpilotné platformy, obrnené vozidlá, ale aj rôzne prenosové systémy, mikrovlnné radary, antény a vysokofrekvenčné zosilňovače.Výroba

Na to, aby sme našim klientom dodali produkt, ktorý spĺňa najvyššie očakávania na kvalitu, spoľahlivosť a spracovanie musíme používať pri výrobe len tie najprecíznejšie postupy a nástroje. Keďže naše portfólio zahŕňa produkty, ktoré si vyžadujú iteratívny prístup k vývoju, disponujú naše laboratóriá niekoľkými technológiami na 3D tlač, osadzovanie a spájkovanie dosiek plošných spojov DPS ale aj na mechanické obrábanie CNC. Tieto stroje obsluhujú kvalifikovaní a trénovaní technici, čo našim klientom zaručuje tú najvyššiu možnú kvalitu hotových výrobkov.

Predaj

Spolupracujeme s renomovanými svetovými spoločnosťami, ktorých výrobky disponujú tou najvyššou kvalitou. Široká ponuka moderných produktov obranného priemyslu dokáže splniť všetky požiadavky našich náročných klientov.

Image

Kontaktujte nás


* Osobné údaje, ktoré nám poskytnete prostredníctvom tohto formuláru budú použité výhradne pre účely komunikácie pri riešení Vašej požiadavky. Následne ich organizovane neuchovávame, nespracovávame a nevyužívame pre žiadne ďalšie účely.