DefTech - výskum a vývoj
DefTech - bezpilotné drony - výskum a vývoj

Prototypy a výroba

Počas vývoja využívame softvér EDA a CAD. To nám umožňuje otestovať dizajny pred prototypovou fázou. Vďaka tomu vieme znížiť čas potrebný na dokončenie projektov. Pred výrodou prvého prototypu už máme predstavu o parametroch produktu. Naše oddelenie mechatroniky následne integruje komponenty do finálneho prototypu a analyzuje ich funkcionalitu. Výsledky sa ďalej odovzdávajú výskumným tímom, ktoré pracujú na zlepšovaní komponentov. Tento vývojový cyklus nám umožňuje dodať naše výrobky skôr a zabezpečuje ich vysokú technologickú úroveň.

Bezpilotné systémy UAV

História našej spoločnosti začala práve pri nich.  Od roku 2012 sme nasadili väčšinu, ak nie všetky UAV architektúry s rôznymi druhmi payloadov. Od termovíznych a hyperspektrálnych kamier s vysokým rozlíšením až po Full HD kamery s vysokou mierkou priblíženia. Všetky kamerové systémy našich UAV platforiem sú stabilizované pomocou vlastnej 3-osovej digitálnej gimbalovej technológie so vstavaným tlmením vibrácií.


 
 

Mikrovlnné radary

Mnohé naše produkty používajú radarové technológie. Protidronové systémy ich využívajú na skenovanie perimetra proti narušiteľom a UAV systémy nimi merajú svoju výšku nad povrchom zeme. Náš prenosný radarový systém THRUSPOT zaručuje detekciu pohybu aj cez najhrubšie steny a upozorňuje užívateľa na bezprostredné nebezpečenstvo. Naša spoločnosť využíva radar v pásmach S a X. V priebehu rokov sme zdokonalili našu vlastnú radarovú technológiu tak, aby sme dosiahli čo najmenšiu možnú veľkosť pri zachovaní jej výkonu.

Elektronický boj

Spoločnosť DefTech pôsobí aj v oblasti elektronického boja. V tejto oblasti ponúkame riešenia pre vysoko-výkonové širokopásmové rušenie ale aj pre vysoko-smerové rušenie. Vykonávame taktiež výskum v oblasti rádiových prenosov odolných voči rušeniu a v oblasti mikrovlnných generátorov s vysokou energiou.


 

Kontaktujte nás


* Osobné údaje, ktoré nám poskytnete prostredníctvom tohto formuláru budú použité výhradne pre účely komunikácie pri riešení Vašej požiadavky. Následne ich organizovane neuchovávame, nespracovávame a nevyužívame pre žiadne ďalšie účely.